Comfort Energy neemt de nodige maatregelen om verspreiding van het Corona-virus te vermijden. Bij de levering van je mazout nemen we social distance en bijzondere hygiënische voorschriften in acht.

Onze medewerkers helpen je graag verder

Heb je een vraag? Wil je liever telefonisch bestellen? De Comfort Energy-medewerkers staan voor je klaar.

16 filialen verspreid over het hele land

Anderlecht

Aakaai 25
1070 Anderlecht
Tel.: 02/377 19 43
anderlecht@comfortenergy.be

Antwerpen

Lakweg 16
2020 Antwerpen
Tel.: 03/569 01 01
antwerpen@comfortenergy.be

Bastenaken

Rue du Marché Couvert 14
6600 Bastogne
Tel.: 061/21 12 14
bastogne@comfortenergy.be

Bergen

Route de Mons-Maubeuge 71
7041 Havay
Tel.: 065/35 55 36
mons@comfortenergy.be

Bossuit

Bossuitstraat 9
8583 Bossuit
Tel.: 056/45 54 27
bossuit@comfortenergy.be

Eke

Sluis 2 bus 1
9810 Eke
Tel.: 09/385 60 60
eke@comfortenergy.be

Eupen

Frepert 64
4730 Hauset
Tel.: 087/ 78 62 46
eupen@comfortenergy.be

Geel

Acaciastraat 11
2440 Geel
Tel.: 014/86 17 90
geel@comfortenergy.be

Hasselt

Slachthuiskaai 28
3500 Hasselt
Tel.: 011/23 14 32
hasselt@comfortenergy.be

Kampenhout

Leuvensesteenweg 25 D
1910 Kampenhout
Tel.: 016/24 65 30
kampenhout@comfortenergy.be

Lincent

Rue d'Avernas 16
4287 Lincent
Tel.: 019/63 34 10
lincent@comfortenergy.be

Luik

Avenue de la Libération 33
4920 Aywaille
Tel.: 04/369 12 14
liege@comfortenergy.be

Merksplas

Steenweg op Beerse 70
2330 Merksplas
Tel.: 014/63 30 49
merksplas@comfortenergy.be

Namen

Rue Gabriel de Moriamé 20
5020 Namur
Tel.: 081/46 01 23
namur@comfortenergy.be

Sankt Vith

Solvaystrasse 1
4780 Saint Vith
Tel.: 080/44 08 60
st.vith@comfortenergy.be

Tourpes

Rue du Bon Pasteur 8
7904 Leuze-en-Hainaut (Tourpes)
Tel.: 069/67 12 44
tourpes@comfortenergy.be
Terug naar overzicht

Opgelet:

Ok